جزوه 92

دانلود نکات پرتکرار زیست‌ شناسی پایه یازدهم‌ - جزوه

نکات پرتکرار زیست‌ شناسی پایه یازدهم‌، در 17 صفحه کاملا کاربردی تهیه و تدوین شده است، و در اختیار دانش آموزان و داوطلبان گرامی قرار داده شده است. که شامل نکات مهم و طلایی زیست شناسی پایه یازدهم می باشد، لطفا برای دانلود نکات پرتکرار زیست‌ شناسی پایه یازدهم‌ به ادامه مطلب بروید.

نکات پرتکرار زیست‌ شناسی پایه یازدهم‌

 • فصل اول زیست یازدهم :

در فصل اول موضوع تنظیم عصبی و نحوه عملکرد آن مورد بررسی قرار گرفته است. مطالب مفهومی و ترکیبی جزوه فصل اول زیست یازدهم، مقدمه ای می باشد که شما با یادگیری کامل آن می توانید سایر سر فصل های زیست یازدهم را بهتر بیاموزید.

 • فصل دوم زیست یازدهم :

فصل دوم به موضوع حواس می پردازد و در خصوص گیرنده های حسی، حواس ویژه و گیرنده های حسی جانوران مباحث و نکاتی را مطرح می کند.

 • فصل سوم زیست یازدهم :

در فصل سوم نکات کنکوری و حائز اهمیت موجود در متن کتاب درسی زیست سال یازدهم رشته تجربی درج شده است و در انتهای جزوه فصل سوم زیست یازدهم درباره دستگاه حرکتی و نحوه عملکرد آن ها توضیحاتی مطرح شده. این فصل یکی از فصل های مهم و حاوی نکات مفهومی است که پیشنهاد می شود چند بار این فصل مورد مطالعه قرار گیرد.

 • فصل چهارم زیست یازدهم :

فصل 4 به موضوع تنظیم شیمیایی در بدن می پردازد. پیک های شیمیایی، پیک های کوتاه برد، پیک های دوربرد و غدد بدن اشاره شده است. موضوع تنظیم شیمیایی در خصوص غده های دورن ریز که شامل غده ریز مغزی، بخش پیشین، بخش پسین، غده فوق کلیه و روابط تنظیم ترشح غدد توضیحاتی درج شده است.

 • فصل پنج زیست یازدهم :

فصل 5 شامل خط دفاعی است، که در این بخش در خصوص خط دفاعی اول و نحوه عملکرد آن توضیحات مطرح شده و در قسمت بعدی درباره خط دفاعی بدن و ساز و کار دفاعی بدن در مقابل حملات است.

 • فصل ششم زیست یازدهم:

موضوع اصلی فصل ششم ساختار سلولی و کروموزوم ها می باشد، که در خصوص نحوه شکل گیری و کارکرد آن ها توضیحاتی تشریحی درج شده است.

 • فصل هفتم زیست یازدهم:

در فصل هفتم آموزش گام به گام تولید مثل قرار گرفته است، روش های تولید مثل جنسی در جانوران، انواع لقاح و وظایف دستگاه تولید مثل نر، تنها بخشی از موضوعات متنوع فصل هفتم زیست یازدهم می باشد.

 • فصل هشتم زیست یازدهم:

فصل 8 به مباحث مربوط به گیاه پرداخته و با دارا بودن درسنامه تشریحی و نکات مهم به یادگیری مفهومی دانش آموزان کمک بسزایی می کند. به اهمیت و نقش میوه در گیاهان نهان دانه و نحوه رشد گیاه پرداخته شده است

 • فصل نهم زیست یازدهم:

این فصل که فصل پایانی جزوه زیست یازدهم می باشد. قادر خواهید بود که موضوعات مهم و مفهومی این فصل را بیاموزید.

 

کلاس خصوصی آنلاین زیست شناسی با نفرات برتر آزمون سراسری. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کن

با مرکز مشاوره سایت کنکور ، معلم خصوصیت رو از بین رتبه برترهای کنکور انتخاب کن

 

بازدید : - بار دسته بندی : جزوات زیست شناسی تاريخ : 23 ژانویه 2022 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.